*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4535597
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
202
706
278
908
4535597

Twój adres IP to: 34.232.62.64
N 2023-04-02 04:24:50
   
godlo_polski1.png
   

Not for speed

Szczegóły

Not for speed” czyli rowerem przez Azję

18 maja 2016 roku, w ramach cyklu „Spotkajmy się w bibliotece”, gościliśmy panią Ewę Świderską,  której pasją jest podróżowanie rowerem. Przemierzyła już ponad 30 krajów na trzech kontynentach. Nam opowiadała o swojej prawie dwuletniej podróży po Azji. W tym czasie odwiedziła Japonię, Koreę Południową, Filipiny, Birmę, Chiny, Laos, Tajlandię, Kambodżę i Wietnam, pokonując (oczywiście rowerem) 24 000 kilometrów.

Pani Ewa niezwykle barwnie mówiła o mieszkańcach, przyrodzie, kulturze i zwyczajach tych krajów, ilustrując swoją opowieść przepięknymi zdjęciami. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy I d i II a wraz z opiekunami. Zebrani z podziwem i zaskoczeniem słuchali jej relacji. Odwaga pani Ewy, która większą część podróży odbyła samotnie, wywarła na wszystkich ogromne wrażenie.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga pani Ewy Świderskiej www.ewcyna.com, gdzie można dowiedzieć się więcej o jej życiu w drodze i obejrzeć piękne zdjęcia z podróży (kilka z nich zamieszczamy w naszej galerii).

 

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński