Aktualne wydanie PlaterNówki  

   

Archiwum  

   

BUFET  

   

Dla obsługi  

   

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

2905185
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
22
1593
1615
27299
2905185

Twój adres IP to: 34.226.234.20
Pn 2019-09-16 12:14:56
   
   

   
godlo_polski1.png
   

Not for speed

Szczegóły

Not for speed” czyli rowerem przez Azję

18 maja 2016 roku, w ramach cyklu „Spotkajmy się w bibliotece”, gościliśmy panią Ewę Świderską,  której pasją jest podróżowanie rowerem. Przemierzyła już ponad 30 krajów na trzech kontynentach. Nam opowiadała o swojej prawie dwuletniej podróży po Azji. W tym czasie odwiedziła Japonię, Koreę Południową, Filipiny, Birmę, Chiny, Laos, Tajlandię, Kambodżę i Wietnam, pokonując (oczywiście rowerem) 24 000 kilometrów.

Pani Ewa niezwykle barwnie mówiła o mieszkańcach, przyrodzie, kulturze i zwyczajach tych krajów, ilustrując swoją opowieść przepięknymi zdjęciami. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy I d i II a wraz z opiekunami. Zebrani z podziwem i zaskoczeniem słuchali jej relacji. Odwaga pani Ewy, która większą część podróży odbyła samotnie, wywarła na wszystkich ogromne wrażenie.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga pani Ewy Świderskiej www.ewcyna.com, gdzie można dowiedzieć się więcej o jej życiu w drodze i obejrzeć piękne zdjęcia z podróży (kilka z nich zamieszczamy w naszej galerii).

 

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński