*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4340200
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
137
1319
2628
43203
4340200

Twój adres IP to: 3.235.65.220
Wt 2022-09-27 02:42:29
   
godlo_polski1.png
   

Piknik rodzinny w Platerówce

Szczegóły

W  sobotę 11 czerwca odbył się w  naszej szkole – pierwszy po 20 latach – piknik.

Przygotowaliśmy bogaty program, a boisko szkolne stało się w ten piękny, słoneczny dzień miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań oraz wesołej zabawy.

Można było podziwiać stoiska przygotowane przez rodziców i uczniów.  Na gości czekało wiele atrakcji –  malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, wykonywanie tatuaży, dmuchana zjeżdżalnia, konkursy plastyczne i sportowe, bookcrossing, kiermasz rękodzieła.

Niezwykle ciekawy program przygotowało Stowarzyszenie Grupa Historyczno-Edukacyjna Szare Szeregi. Można było podziwiać wystawę mundurów i wziąć udział w grze miejskiej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki historycznym samochodem wojskowym, a ciekawość maluchów budził sympatyczny kucyk Kubuś.

Na scenie zaprezentowaliśmy równie bogaty program: uczniowie  z Ukrainy wraz z polskimi koleżankami  przedstawili występ   „Muzyka łączy”,  klasa 1BP przygotowała inscenizację „Zaczarowany świat Brzechwy”. Mogliśmy ponownie usłyszeć brawurowo wykonane  przez naszych uczniów piosenki z musicalu „Metro”, którego premiera odbyła się w szkole 23 kwietnia. Chętni spróbowali swoich sił w tańcach integracyjnych oraz zumbie. Entuzjastycznie został przyjęty MRJoker, z którym wiele osób zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie wystąpił zespół muzyczny Foxall złożony z absolwentów naszej Platerówki.

Na stoiskach zorganizowanych przez rodziców było można kupić kiełbaski z grilla, popcorn, watę cukrową, ciasto oraz napoje. Słodkim akcentem, który przygotowaliśmy dla gości były też krówki z Platerówki J

Było  słonecznie, głośno, kolorowo, radośnie. Taka impreza  fantastycznie integruje i umacnia społeczność szkolną i  lokalną, dając okazję do wspólnego spędzenia czasu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną zabawę i pomoc  w organizacji przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania składamy grupie mam z przewodniczącym Rady Rodziców  na czele.

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński